ساخت و بازسازی ویلا و خانه باغ

ساخت و بازسازی ویلا و خانه باغ

گروه مهندسین و متخصصین رادساخت مدعی است که برای ساخت و بازسازی ویلا و خانه باغ شما با هزینه های حداقلی در خدمت شما می تواند باشد .

برای ساخت و بازسازی ویلا و خانه باغ شما ما ابتدا با بازدید و طراحی نقشه مورد نیاز برای شما ، نیاز سنجی می نماییم  و با ارائه یک طرح کلی بر اساس نیاز شما  یک طرح ایده آل ارائه می دهیم .

ساخت و بازسازی ویلا و خانه باغ

مشروح فعالیت های اجرایی برای ساخت و بازسازی ویلا و خانه باغ در گروه های ذیل قابل اجرا و انجام می باشد .

۱- دیوار کشی باغات و زمین های شما

الف – دیوار کشی با مصالح بلوک سیمانی و روکش سیمان
ب- اجرای دیوار گلی با روکش کاهگلی و حفظ ساختار قدیمی خانه باغ .

۲- ساخت خانه باغ

الف- اجرای خانه باغ در باغ های قدیمی با تنوع گیاهی و درختان قدیمی با صدمه کمتر به باغ توصیه می شود چرا که مصالح کمتر و سازگار تر با باغ در دستور کار خواهد بود و از ماشین آلات صنعتی ترجیحا کمتر استفاده خواهد شد .
ب- بازسازی و تبدیل انبار های موجود در باغات به خانه باغ با هزینه حداقلی و مدت کوتاه ما مدعی هستیم در مدت یک ماه می توانیم ۷۰ متر خانه باغ با سازگاری با محیط باغ و صدمه حداقلی تحویل شما نماییم .

۳- ساخت ویلا

الف- ساخت ویلا در زمین های خالی و بدون پوشش گیاهی و با نقشه معماری و مهندسی و محاسباتی توصیه میگردد در زمین های شمال کشور و دماوند و هشتگرد ساخت ویلای کاملا مهندسي و با شرایط روز دارای استخر و سونا ی خشک و بخار و سیستم گرمایشی مرکزی و محوطه سازی و گلخانه و آلاچیق و….. به دستور کار فرما اجرا خواهد شد.
ب- ساختار اصلاح و باز سازی ویلا های قدیمی با حداقل هزینه و زمان در دستور کار این گروه می‌باشد اضافه نمودن مساحت ویلا اضافه بنای طبقه دوم به صورت مستقل یا دوبلکس و هر نوع تغییر دیگری که مد نظر کار فرما باشد با هزینه حداقلی و زمان کوتاه در دستور کار است.
لازم به ذکر است سرعت در اجرای کار و ذخیره زمان به شرط تأمین به موقع نقدینگی از امتیازات این گروه می باشد
_ سیستم نصب آبیاری قطره ای باغ ها دیگر تخصص این گروه کاری می باشد
_ سیستم کاشت درخت و گیاه و محوطه سازی با مصالح سازگار با محیط زیست و اجراو تبدیل زمین های خالی به باغ قابل اجرا در این گروه کاری می باشد .
_ سقف دار کردن استخر های رو باز باغ به صورتی که به حالت کشویی نصب و جمع میگردد و شما قادر خواهید بود در فصول سرد سال از استخر سر پوشیده و گرم استفاده نمایید .
_ ساخت خانه سرایداری جهت اسکان باغبان و نگهداری از باغ در تخصص ما است .

ساخت باغ در ویلا

یکی از مهمترین بخشهای یک ویلا طبیعت و درختان کاشته شده در طراحی خارجی آن است . توجه به این موضوع باعث میشود تا ویلای شما از تمام جهات بی نقص به نظر برسد . طراحی نمای خارجی و توجه به این موضوع می تواند ویلای شما را به یک سرمایه خوب تبدیل کند . همانطور که بیان شد طبیعت این قسمت از باغ در حیاط ویلا بسیار مهم است . برخی از مالکان و افراد ملک به باغ و درختان میوه علاقه زیادی دارند ، از این جهت سعی بر ساخت یک ویلا باغ خوب دارند . اما ساخت باغ در ویلا با اصولی و مواردی همراه می باشد که باید آن ها را به خوبی رعایت نماییم ، توجه به این موارد می تواند به شما کمک کند تا بتوانید باغی زیبا و پر از درختان میوه داشته باشید .

برای ساخت و بازسازی ویلا و خانه باغ باید به چه عواملی توجه کنیم؟

اولین موضوعی که برای ساخت و بازسازی ویلا و خانه باغ باید به آن توجه داشت ، مساحت زمین و بودجه مد نظرتان است.

این دو نکته موجب میشود تا ساخت و بازسازی ویلا و خانه باغ شما منطقی و قابل اجرا باشد .

دومین نکته ای که باید برای ساخت و بازسازی ویلا و خانه باغ به آن توجه کرد انتخاب رنگ‌، طرح‌ و متریال مورد نظرتان با توجه به سلیقه، اقلیم و بودجه تان است.

نکته‌ای که باید برای انتخاب رنگ در طراحی فضاهای خود به آن توجه نمایید این است که از رنگ های متنوع در طراحیتان استفاده نکنید زیرا استفاده بیش از حد از رنگ‌ها می‌تواند باعث شلوغ شدن طراحی در ساخت و بازسازی ویلا و خانه باغ میشود.